Cykl 'stroje tradycyjne' - Tajlandia

Troszkę kultury nigdy nie zaszkodzi. Tym razem coś dla miłośników mody. Co prawda nie będzie nowocześnie, ale na pewno się nie zawiedziecie. Postanowiłam bowiem stworzyć cykl postów o tradycyjnych strojach z całego świata. Zapewniam, będzie kolorowo, ciekawie i bardzo kobieco Niestety męskie stroje nie są tak ciekawe jak damskie.

Ze względu na moje niewielkie doświadczenie z tajskimi strojami, to właśnie od nich zacznę mój cykl. Zapraszam do obejrzenia całej galerii. Nie znam się na szczegółach, nazwach części strojów i innych dziwnych rzeczy, więc nie będę się tu wymądrzać. Podziwiajcie bogactwo i kolory!

Komentarze

 1. Wspaniały pomysł tego cyklu!
  Wspaniale jest patrzeć jak różnorodna jest moda i w ogóle kultury świata;)
  Czekam na więcej:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł na serię jest fantastyczny! Warto poznawać inne narody, kultury, języki, inną perspektywę i spojrzenie na świat, rozszerzać horyzonty. :)
  Jednak, jeśli już się do tego chcemy porządnie zabrać, warto byłoby podejść do tematu profesjonalnie i znaleźć informacje na ten temat, aby czytelnik mógł nie tylko podziwiać barwy kultur, ale i czegoś się nauczył. Same obrazki i stroje są piękne, ale pytania aż się cisną na usta! Co to jest, jak to się zakłada, na jakie uroczystości, czy to strój tradycyjny, odświętny, czy też na co dzień? Pomyśl o tym, bo pomysł jest super, tylko może warto go dopracować? :)
  Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz